Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege de Belle

Een gezellige en kleinschalige manege met leerzame lessen en lieve paardjes!

Manege de Belle is een gezellige manege in Etten-Leur. Jos en Wies zijn samen al meer dan 30 jaar eigenaren van deze mooie manege. Gezelligheid en gemoedelijkheid is bij hen erg belangrijk. Dit is te merken bij de manier van lesgeven maar bijvoorbeeld ook bij het verzorgen van de paarden. Er is sprake van een zekere kleinschaligheid, waardoor contact tussen lesklanten, pensionklanten, instructrices, instructeurs en iedereen die zich op de manege thuis voelt erg prettig is.

De leuke kinderlessen zijn op dinsdag t/m zaterdag. Alle kinderen starten met een prive/longeles. Dit wordt gedaan om er zeker van te zijn dat de kinderen de beginsellen van het ponyrijden beheersen voordat zij verder gaan naar groepslessen. Daarna krijgen de kids in een groep les en leren zij alles over paarden en het rijden. Het maximale aantal kinderen in een groepsles is 7.

Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!

PS Bekijk ook onze Eropuit categorie voor de leukste uitjes in en om Breda!

Manege de Belle

Bellendreef 4

4873 LJ Etten-Leur

Openingstijden De tijden verschillen per leeftijd. Zie de website voor de actuele tijden!
Mail direct

Mail direct naar Manege de Belle

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

7 toffe binnenspeeltuinen in en om Breda

Het is er echt weer voor: een binnenspeeltuin. Ik zie er soms een klein beetje tegenop, vooral het geluid, maar de kids vinden het helemaal te gek! Dus tsja, als de kinderen het naar hun zin hebben....

11x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief