
Miniaturenmuseum Breda
Kleine huisjes, kleine poppetjes...alles is klein in dit mooie, maar ook kleine museum!
Je vindt hier een origineel begijnenhuisje, een ingericht grachtenpand, een stoffenwinkel uit de jaren’50 en nog veel meer mooie dingen in het klein! Heel leuk om met de kinderen door heen te lopen. Ze zullen hun ogen uitkijken!
Bij binnenkomst kunnen de kinderen een zaklantaarntje lenen, waarmee ze heel leuk goed in de huisjes kunnen kijken. Na afloop krijgen de kinderen een glaasje limonade en kunnen de ouders genieten van een kop koffie of thee.
Nieuw in 2016 is de prachtige collectie van een 15 tal ‘Anton Pieckhuisjes’. Deze sprookjesachtig verzameling verwondert en vermaakt.
Het museum zit op een unieke locatie in Breda, in het poortgebouw van het Begijnhof. Neem ook een kijkje in het Begijnhof. Een schitterende plek met karakteristieke woningen van begijnen!
Wil je meer informatie over het museum? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar andere leuke tips voor een dagje uit? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Miniaturenmuseum Breda
Catharinastraat 23
4811 XC Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
t/m 12 jaar gratis; €3,5 vanaf 12 jaar (inclusief koffie/thee/begijndrankje/limonade)Toon op kaart
Meer inspiratie


Familieworkshop: MINIMUUR
Ontwerp je eigen muurschildering in het Stedelijk Museum Breda!
Deltapark Neeltje Jans
Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Optisch bedrog; hoe doe je dat?
In dit blog, geschreven door mijn collega Maud, zie je 12 grappige foto's met gezichtsbedrog waar je inspiratie uit kan opdoen. Foto's maken is echt leuk! Kijk maar...