Monkey Town Breda
Samen klimmen, klauteren, glijden en spelen....dus veel lol bij je verjaardagsfeestje!
Voor een fantastisch en afwisselend kinderfeestje ga je naar Monkey Town Breda! In dit indoor speelparadijs kan je voor één dag als een aapje klimmen, klauteren en door tunnels kruipen. Ook zijn er glijbanen, een ballenbak en kan je spelen met de superlego! Voor de allerkleinsten is er een overzichtelijke peuterhoek.
Een kinderfeestje kan al vanaf €12,50 per kind, er zijn verschillende arrangementen mogelijk. Zo kan je kiezen uit: Monkey Party, Monkey Party Deluxe en Monkey Party VIP.
Kijk snel op de site via de roze button voor de mogelijkheden!
PS Meer inspiratie nodig voor een leuk feestje? Kijk dan verder in onze Kinderfeestjes-categorie!
Monkey Town Breda
Tramsingel 48
4814 AC Breda
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje
Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!
Samen in beweging
Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !
Kinderfeestje bij Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch
Bootje varen, spelen in de binnen en of buitenspeeltuin, bowlen, lasergamen, paintballen, fikkie steken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.