Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uniek natuurgebied!

In het Nationale Park De Biesbosch is er ook veel voor kinderen te beleven!

Het Nationale Park De Biesbosch is een uniek natuurgebied in de wereld. De zoetwatergetijden (soort eb en vloed van zoet water) maakt dit gebied zo bijzonder. Daarnaast leven er bevers, vossen, hazen, boommarters en Noordse woelmuizen! Zeker een bezoek waard dus!

Al wandelend, via het water of zeker niet onbelangrijk voor de kinderen, door te spelen kun je de Biesbosch verder ontdekken. Voor de kinderen is er heel leuk het Dierenvriendjespad. Je gaat met zijn allen een interactief spel spelen. Door takjes voor nesten te verzamelen, te kwaken als kikkers en te lopen als een eend ontdek je de natuur. Het bijbehorende rugzakje is te huur bij de verschillende bezoekerscentra.

Drimmelen is het vanuit Breda/Oosterhout het meest dichtbij zijnde bezoekerscentrum. Hier kun je ook een bootje huren of gebruik maken van één van de rondvaarten en zo heerlijk met je gezin vanuit het water genieten van de natuur. Voor meer informatie over Drimmelen, klik je via de roze button direct door naar hun website

Het andere bezoekerscentrum is Dordrecht en er is nog het Biesbosch MuseumEiland in Werkendam. Beiden zijn zeker het bezoeken waard.

PS Neem ook eens een kijkje in onze Uitagenda, voor leuke tips voor uitjes met je kinderen! 

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Biesboschcentrum Drimmelen

Biesboschweg 4

4924 BB Drimmelen

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10-17u.
Prijs Toegang gratis.
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Biesboschcentrum Drimmelen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Tips van de maand

Ego Indoorski

Leer skiën of snowboarden op de oneindige piste van Skischool Bergen op Zoom!
Lees meer

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Breda
Lees meer

Speurroute door Breda

Ontdek via deze speurtocht de schatten van Breda terwijl je ook nog een moord oplost!
Lees meer

Kinderboerderij Etten-Leur

Een gezellige boerderij met veel verschillende dieren! Je mag meehelpen met voeren!
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelf vogelvoer maken

Met zelfgemaakt vogelvoer de vogels in de winter als het vriest en sneeuwt verwennen? Je maakt ze heel blij door zelf vogelvoer en pindakettingen te maken. Lees hier hoe je dat doet!
Lees meer

21x Zo versla je de winterdip

Last van Blue Monday? Zit je midden in een winterdip? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Deze tips doe je gewoon thuis. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Lees meer

Carnavalsoptochten in en om Breda 2025!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!
Lees meer

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!
Lees meer