Strijbeekse Heide
De Strijbeekse Heide is een heerlijk natuurgebied om in te wandelen en bij vorst te schaatsen!
Vanuit het restaurant ’t Smokkelaartje zijn er diverse wandelingen uitgezet. De afstanden kunnen wat lang zijn voor kinderen, maar je kan ook een deel van de wandeling doen. Het bos geeft al genoeg speelplezier door met takken te sjouwen en vrij rond te kunnen rennen!
Het natuurgebied is erg mooi en bevat een aantal heides en vennen. In de winter kun je bij vorst heel leuk midden in de natuur schaatsen op één van de vennen.
Als je wil opwarmen of uitrusten is restaurant De Smokkelaar een uitstekende en erg kindvriendelijke plek.
PS Wist je dat er in onze Eropuit-categorie veel tips te vinden zijn voor een leuk dagje weg in onze omgeving?
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Kinepolis Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth
Bounce Valley Breda
In dit gigantische Airpark in Breda kun je springen, klimmen glijden en nog veel meer!
Winterfair Geertruidenberg
De grootste Winterfair buiten van Noord-Brabant! Heel gezellig om naartoe te gaan met kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstmarkten in en om Breda
Om helemaal in de kerstsfeer te komen, mag een bezoek aan één van de leuke kerstmarkten in onze omgeving natuurlijk niet ontbreken!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.