Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorlezen gaat voor!

Geniet van toffe verhalen tijdens de Nationale Voorleesdagen bij Nieuwe Veste!

De Nationale Voorleesdagen is het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar.

Met lekker voorlezen begint een leven lang leesplezier. Het prentenboek van het Jaar is Rinus. Er wordt voorgelezen uit dit boek, er is een Theatervoorstelling Rinus en er is een dansworkshop met Rinus!

Hieronder de data voor alle activiteiten die er te doen zijn:

Theatervoorstelling zaterdag 25 januari

Dansworkshop op 22 en 24 januari

Voorleesactiviteiten op 24, 29 en 31 januari

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • woensdag 22 januari 2025
  • vrijdag 24 januari 2025
  • maandag 27 januari 2025
  • woensdag 29 januari 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Nieuwe Veste

Molenstraat 6

4811 GS Breda

Openingstijden 22 jan tot en met 1 feb
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Nieuwe Veste

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief