Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Prikkelarme ochtend nijntje museum

Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.

De prikkelarme ochtenden in het nijntje museum worden georganiseerd voor bezoekers die een prikkelarme omgeving nodig hebben om van hun bezoek te kunnen genieten. Tijdens deze ochtenden is het rustiger dan normaal en zijn zoveel mogelijk prikkels weggenomen.

De eerstvolgende edities vinden plaats op:
– 27 juli
– 19 oktober

Over het museum

Het nijntje museum is de wereld in het klein. In tien themaruimtes ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen met nijntje en haar vriendjes. De prentenboeken van Dick Bruna zijn de inspiratie voor deze ruimtes. Help mee met blaadjes vegen in de boerderij van jan, tel de peren aan de boom, pas een kimono in de winkel van betje big en fiets door de stad. Sluit je bezoek af met een nijntje boekje in de knusse leeszaal van nina.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Foto’s: van fotograaf Design & Zo en Marleen Kuipers.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

nijntje museum

Agnietenstraat 2

3512 XB Utrecht

Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Vakantie waar zorg even lichter voelt

In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!

Festival De Betovering

Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

Toegankelijke events in oktober

In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!