
Olala Chocola
Ben jij helemaal dol op chocola? Snoepen je kids graag mee? Dan is Olala Chocola iets voor jullie!
Bij Olala Chocola worden op ambachtelijke wijze bonbons en andere lekkernijen van chocola gemaakt. Het leuke is dat je in de winkel kan zien hoe ze te werk gaan! Een kijkje in de winkel alleen al is een feest voor de kids! Dubbelfeest dus als je iets lekkers meeneemt voor thuis!
In de winkel geven ze ook allerlei workshops en een kinderfeestje op het gebied van chocolade! Elke zaterdag is er om 13u een inloopworkshop bonbons maken. Heel leuk om te doen met één van je oudere kids. Let wel de kosten zijn p.p. €29. Is het kinderfeestje iets voor jouw kinderen? Kijk voor meer informatie hierover in onze Kinderfeestje-categorie ‘Koken & bakken’.
Wil je meer weten over Olala Chocola, klik je via de roze button direct door naar hun website.
Olala Chocola
Nieuwe Ginnekenstraat 24
4811 NS Breda
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag: 9-18u;Zaterdag: 9-17u;
Koopzondag: 12-17u.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.