
Paardenmelkerij Edelweiss
Een heel gezellig feestje in Etten-Leur met allerlei leuke paardenactiviteiten en spelletjes!
De kinderen worden eerst ontvangen met limonade en iets lekkers! Daarna is het tijd om pony’s te borstelen en te rijden. Dat is al een feestje op zich. Maar er is nog meer speelplezier door een strobalendans, hoefijzers te gooien en spijkerbroek te hangen!
Trouwens, wisten jullie dat je paarden kon melken? De jarige mag dit ook proberen en iedereen mag paardenmelk proeven.
Als afsluiter geniet je nog samen met je vriendjes en vriendinnetjes van heerlijke pannenkoeken!
Benieuwd naar Paardenmelkerij De Edelweiss? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Op zoek naar meer inspiratie voor een feestje? Kijk dan verder in onze Kinderfeestjes-categorie!
Paardenmelkerij De Edelweiss
Hanekinderstraat 9
4871 NG Etten-Leur
Prijs
€125 voor max 10 kinderenToon op kaart
Meer inspiratie


FunZone Roosendaal Feestje
Vier je kinderfeestje en spring en speel er met je vriendjes op los bij FunZone Roosendaal
Van Kaat Kinderfeestjes
Op zoek naar een uniek kinderfeestje? Van Kaat helpt om er een spetterend kinderfeestje van te maken!
FunZone Feestje Breda
Vier je kinderfeestje in FunZone Breda en jump en speel er op los!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
De tofste strandjes in en om Breda
Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
