Paaseitjesfestival 2026
Zoek al het lekkers wat de Paashaas heeft verstopt bij Het Aardbeienterras!
Vier Pasen bij Het Aardbeienterras en ontdek de wereld van de zomerkoninkjes!
Tijdens het gezellige Paaseitjesfestival gaan kinderen op zoek naar lekkernijen die verstopt zijn tussen de aardbeienplantjes in een eigen privé kas. Terwijl de kids speuren, genieten ouders van de ontspannen sfeer, het terras en al het lekkers dat wordt geserveerd.
Combineer het zoeken met een heerlijke paasbrunch of picknick en maak er een compleet familiedagje van. Binnen of buiten, weer of geen weer: bij Het Aardbeienterras wordt Pasen een feest voor jong en oud!
Let op: vooral het paasweekend zelf is snel vol, maar op de andere dagen zijn nog kansen om te komen zoeken!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 28 maart 2026
- zondag 29 maart 2026
- vrijdag 3 april 2026
- woensdag 8 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het aardbeienterras
Pannenhoefsebaan 31
4891 ZA Rijsbergen
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!