Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pier15

Ben jij een skateboarder of inline-skater? Kom dan naar het indoorskatepark in Breda!

Weer of geen weer! Hier kun je altijd skaten of boarden! Er zijn veel verschillende obstakels dus genoeg vermaak en genoeg uitdaging!

Alleen voor skaters en skateboarders is dit park toegankelijk, dus helaas voor degene die graag trucs doen met een BMX en stepje! Heb je geen eigen skateboard? Dan kun je deze huren net als de helm en de bescherming voor pols, knie en elleboog.

Bij Pier15 kun je ook les nemen of een heel gaaf kinderfeestje geven? Kijk voor meer informatie hierover in onze Clubjes of in onze Kinderfeestje-categorie. Je kan ook direct door klikken naar hun website via de roze button.

Pier15

Veilingkade 12

4815HC Breda

Openingstijden

Dinsdag: 15-23 u
Woensdag: 14-23 u
Donderdag: 15-23 u
Vrijdag: 15-02 u
Zaterdag: 13-24 u
Zondag: 13-20 u

Tijdens vakanties kunnen er afwijkende openingstijden zijn.

Prijs Entree:€5,5 per keer; strippenkaart (10+2 gratis): €55; 3 maanden abonnement: €125
Mail direct

Mail direct naar Pier15

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Breda en geniet van superleuke films!

Bounce Valley Breda

In dit gigantische Airpark in Breda kun je springen, klimmen glijden en nog veel meer!

Deltapark Neeltje Jans

Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

11x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

7 toffe binnenspeeltuinen in en om Breda

Het is er echt weer voor: een binnenspeeltuin. Ik zie er soms een klein beetje tegenop, vooral het geluid, maar de kids vinden het helemaal te gek! Dus tsja, als de kinderen het naar hun zin hebben....

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief