
Pluk’s Speeltuin
Kom spelen bij Pluk's Speeltuin!
De gezellige speeltuin aan de Abeelstraat in de wijk Tuinzigt wordt langzaam aan omgebouwd tot een unieke ‘eetbare speeltuin’: Pluk’s Speeltuin. Van een kaal veldje met betontegels en gras, naar een plek vol eetbare plantjes en fruitbomen. Op die manier leren kinderen hoe gezond eten groeit. Bovendien mogen ze helpen met de planten water geven.
Kom langs!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.