Recreatieboerderij Pukkemuk
Dagje erop uit? Er is zoveel leuks zowel binnen als buiten te doen bij deze recreatieboerderij!
Kom spelen in de binnenspeeltuin met klim- en klauterbaan en springkussen. Houd je meer van dansen? Kom lekker swingen in de minidisco en beleef de avonturen van Annie en Sjannie.
Met mooi weer kan je buiten spelen op de skelterbaan, in de zandbak met water of vaar een rondje in de klompjesbaan. Voor de durfals is er een watersplashbaan of kan je slingeren aan een kabelbaan.
Bij de kinderboerderij kan je de liever schaapjes en geitjes knuffelen. Breng meteen een bezoekje aan het boerensprookjesbos en beleef het verhaal van de boer en boerin.
Nog niet uitgespeeld? Sla een balletje op de boerenmidgetgolfbaan of maak een ritje met de huifkar!
Meer informatie vind je via de roze button.
PS Op zoek naar een wekelijkse activiteit voor je kind? Je vind hier de leukste clubjes voor kids!
Recreatieboerderij Pukkemuk
Vaartweg 192A
5106 NG Dongen
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 18:30 uur.Prijs
Kids vanaf €6,00 p.pVolwassenen vanaf €6,00 p.p
Prijzen afhankelijk van seizoen.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!