Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Aap – Alphen

Zuid-Afrikaans restaurant met speeljungle (vanaf 3+) en een oppas die met de kids knutselt.

Dit restaurant is een speelparadijs voor kinderen. Ze kunnen zich helemaal uitleven in de speeljungle (indoor) of lekker rustig een dvd-tje kijken. Er is zelfs een oppas aanwezig die met je kinderen gaat knutselen.

Voor de kinderen is er een zeer uitgebreide menukaart. Van een vitamientje (stukjes groenten en fruit) tot een garnalencocktail, van een pannenkoek tot een biefstukje en van een danoontje tot ijsje.

De grote mensen kunnen kiezen uit echte Zuid-Afrikaanse specialiteiten, zoals zebra, krokodil en struisvogelbiefstuk. Maar ook een biefstuk en varkenshaas staat op de kaart!

Benieuwd wat De Aap allemaal te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Op zoek naar een leuke activiteit in deze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Restaurant Aap

Terover 3

5131 RA Alphen

Openingstijden Donderdag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Aap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!