Rondvaart De Nieuwe Mark
Ontdek de prachtige stad door een leuke rondvaart over de singels van Breda!
Voor jong en oud is het een leuke manier om Breda te ontdekken. Kids kunnen lekker rustig rondkijken vanuit de boot en genieten van op het water zijn.
De tocht duurt 1 uur en vaart o.a. langs Het Spanjaarsgat, De koepelgevangenis, Het Chassépark en het Kasteel van Breda. De schipper vertelt tijdens de tocht meer over deze interessante bezienswaardigheden.
Voor een totaal overzicht van de route, kijk je verder op hun website (via de roze button).
PS Wist je dat in de omgeving van Breda heel veel verschillende mogelijkheden voor leuke uitjes zijn?
Rondvaart De Nieuwe Mark
Haven
4811 WL Breda
Openingstijden
Het vaarseizoen begint op 30 maart en duurt tot en met de herfstvakantie. De gehele week, ieder heel en half uur vanaf 10.00 uur tot en met 17.00 uurPrijs
Kinderen t/m 7 jaar gratis; Vanaf 7 jaar €6,5 p.p.
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!