Scouting Baden-Powell
Jeugdleden die bijzondere aandacht kunnen aansluiten bij de Pandits-groep in Roosendaal!
De Pandits zijn speciaal opgericht voor jeugdleden die bijzondere aandacht nodig hebben in de leeftijd van 8 tot 25 jaar. De meeste van de jeugdleden krijgen een vorm van speciaal onderwijs, dagbesteding of werk.
Wat doen de Pandits?
De activiteiten zijn gericht op het educatieve spel en scoutingtechnieken. Alle activiteiten zijn aangepast aan het niveau van de jeugdleden waarbij ze soms werken in twee groepen: de Zwaluwen (onze jongere jeugdleden) en de Arenden (onze oudere jeugdleden).
Ze hebben als doel hen een prettige en leerzame vrijetijdsbesteding te bieden. Creatieve activiteiten, leuke spellen in het bos of op het terrein, kaart en kompas lezen en niet te vergeten kampvuur maken zijn enkele voorbeelden de zaterdagochtenden.
Weekenden en zomerkamp
Eenmaal per seizoen organiseert de scouting een weekend (één nachtje slapen op ons scoutinggebouw, het HK (hoofdkwartier)) om de jeugdleden voor te bereiden op het zomerkamp. Het zomerkamp bestaat uit twee nachtjes slapen tijdens het Hemelvaartweekend bij een scoutingvereniging in de buurt. Het zomerkamp staat altijd in het teken van een leuk en spannend thema.
Meekijken
Nieuwe jeugdleden mogen vrijblijvend viermaal meekijken. In overleg bepalen ze samen of het jeugdlid bij ons wil blijven en of ze de begeleiding kunnen bieden die nodig is.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Scouting Baden-Powell
Kalverstraat 1
4707 PC Roosendaal
Openingstijden
Elke zaterdagochtend van 10:00 tot 12:00.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Toegankelijke inspiratie
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
De 10 állerleukste speeltuinen van Breda en omgeving!