Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Driesprong

Je kan zo een keer langs komen om te kijken of deze scoutingclub iets voor jou is!

Scouting Driehoek in Breda is een actieve en gezellige club. Wekelijks kom je met je leeftijdsgroep bij elkaar.

De Bevers (5-7 jaar) spelen samen met diverse Hotsjietoniabewoners. De ene houdt van kamperen, de andere is dol op knustelen en weer één is graag in de natuur. 

De Welpen (7-11jaar) zijn opgesplitst in een meiden en jongensgroep. Elke zaterdag gaan zij aan de slag met koken, knutselen, schminken, wandelen en spelen in het bos. 

De groep van 11-15 jarigen (verkenners en gidsen) gaan wekelijks survivallen, pionieren, kampvuur maken en nog veel meer leuke activiteiten doen. Zo leren ze in groepsverband werken en verantwoordelijkheid te nemen.

Naast de wekelijkse bijeenkomsten worden er bij speciale gelegenheden extra kampen of feesten georganiseerd . Er wordt op zomerkamp gegaan en 1 of 2 keer per jaar logeer je bij het clubhuis.

Benieuwd naar Scouting Driesprong? Kijk dan verder op de website (via de roze button). Als je een keer wil komen kijken, dan kun je het beste even een mail sturen.

PS  Wist je dat we een leuke Uitagenda hebben met allerlei leuke tips voor eroptui met de kids?

Scouting Driesprong

Posthoorn 8

4847 TJ Teteringen

Mail direct

Mail direct naar Scouting Driesprong

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

De tofste strandjes in en om Breda

Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief