Scouting Ginneken
Scouting staat voor uitdaging! Besteed op een actieve en uitdagende manier je vrije tijd in de natuur.
Bij Scouting Ginneken in Breda heb je veel plezier met elkaar en leer je om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Bij de scouting wordt je ingedeeld in een ‘speeltak’ op basis van je leeftijd.
Voor de jongsten, van 5 tot 7 jaar, zijn er de ‘Bevers’. Voor meisjes en jongens van 7 t/m 10,5 jaar zijn er de ‘Welpen’. En dan hebben we de ‘Scouts’ voor de meiden en jongens van 10,5 t/m 15 jaar. Bij alle groepen zitten de jongens en meiden bij elkaar. Benieuwd wat je bij de scouting doet? Klik dan door op de roze button naar de website.
Als je (misschien) nieuw lid wilt worden, mag je eerst een aantal keer komen kijken. Na 3 opkomsten besluit je of je lid wilt worden of niet. Wil je een keer mee doen bij Scouting Ginneken? Stuur dan een email naar onderstaand mailadres.
Meer leuke clubjes, sportverenigingen en groepen vind je terug in onze categorie!
Scouting Ginneken
Duivelsbruglaan 17
4835 JJ Breda
Openingstijden
De tijd vind je per groep op de websitePrijs
Zie de contributie voor dit seizoen op de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?