Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Made

Scouting Made heeft een speciale tak voor kinderen met een lichamelijk en/of verstandelijke beperking.

Er zijn, door heel Nederland verspreid, Scoutinggroepen speciaal voor Scouts met een handicap en Scoutinggroepen met een speciale speltak voor Scouts met een handicap die kinderen met een beperking de kans geven mee te doen bij Scouting, ook bij Scouting Made!

De Blauwe Vogels zijn kinderen/jongeren die om een bepaalde reden niet mee kunnen draaien in de reguliere speltak. Voor hen wordt er een speciaal programma georganiseerd.

In de oneven weken op de zaterdagmiddag komen ze samen. Tijdens deze opkomsten doen ze echte scouting activiteiten doen zoals: knopen, eten van het kampvuur en (in)spannende spelletjes!

Meer info vind je via de roze websitebutton!

Scouting Made

Kievitstraat 10

4921 VV Made

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Scouting Made

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in januari

In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief