Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skidôme Rucphen

Deze Skidôme heeft veel meer te bieden dan alleen een skibaan! Kom hier ook voor ijskarten of glowgolf!

Wil je nog wat vaker oefenen voordat je op wintersport gaat? Of wil je je kinderen voor het eerst op de ski’s zetten? Dan ben je bij Skidôme Rucphen aan het goede adres.

Hier kun je het hele jaar door vrij skiën of snowboarden en in de sneeuw spelen. Alle benodigde materialen zijn te huur. Voor de mogelijkheden voor ski- of snowboardles, kun je het beste hier kijken. Voor de kinderen is er ook een hele leuke winterspeeltuin, waar ze volop kunnen spelen en plezier maken!

Wat je hier ook kan doen en helemaal het einde voor kids is: Tuben! De kinderen zullen volop genieten en plezier hebben van het glijden in de rubberen band! Reserveren is verplicht!

Maar er is nog meer. Op woensdagmiddag kun je tegen een kortingstarief super cool gaan ijskarten. Je moet tussen de 10-16 jaar zijn en minimaal 1.40 m lang. Reserveren verplicht!

Vind je mingolf leuk, maar wil je het eens anders! Dan kun je hier genieten van Glowgolf. Hartstikke leuk om te doen met het gezin. Je gaat in een soort Noordpool-omgeving met ijsberen, orka’s en pinguïns een potje spelen. Je speelt in het donker, maar door de fluorescerende black light waan je je in een andere wereld.

Kijk op de website (via de roze button) voor meer informatie over Skidôme.

PS Heb je je al aangemeld voor onze nieuwsbrief boordevol leuke tips voor kinderactiviteiten?

Skidome Rucphen

Baanvelden 13

4715 RH Rucphen

Openingstijden Het gehele jaar open van maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).

Prijs Vrij skien: vanaf €17,5 per uur; IJskarten: vanaf €17,5 p.p.; Glowgolf: €6,5 (t/m12 jaar); €7,95 (vanaf 13 jaar)
Mail direct

Mail direct naar Skidome Rucphen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x Kermis in en om Breda

Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Breda zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.