Speelbos De Steengroeve in Chaam
Een speelbos met leuke activiteiten zoals het Kabouterpad en het Dierenvriendjespad!
Bij dit speelbos kun je o.a. bomen klimmen, slootje springen & sjouwen met takken! Daarnaast kun je ook samen met je kinderen een aantal spellen doen.
Het Kabouterpad (3-6 jaar) is een wandeling van 1,5km welke bewegwijzerd is door kabouters! Bij elk kaboutervriendje mag je een opdracht doen.
Bij de Dierenvriendjespad (4-8 jaar) ga je door middel van opdrachtjes het bos ontdekken!
Expeditie boswachter is er voor de kinderen tussen 8-12 jaar! De kinderen gaan raadsels oplossen en zo de boswachterscode kraken.
De boekjes bij deze spellen, kun je kopen bij De Steengroeve. Hier vind je nog veel meer leuke kinderactiviteiten en kun je ook genieten van een pannenkoek!
PS Op zoek naar andere leuke uitjes in de omgeving van Breda? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!
Beleef deze zomer een écht kasteelavontuur bij Slot Loevestein
Zomer vol ridders & avontuur bij Slot Loevestein
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
De zomervakantie uitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!