Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurroute door Breda

Ontdek via deze speurtocht de schatten van Breda terwijl je ook nog een moord oplost!

Deze route is een ontdekkingstocht kriskras door de historische binnenstad van Breda. Het is een super leuke gezinsactiviteit; lekker naar buiten, de stad verkennen en ondertussen met elkaar de clues vinden om het mysterie te ontrafelen. Het leuke van deze route is dat het voor volwassenen en oudere kinderen juist heel leuk is om te doen, want kinderen vanaf 7 jaar kunnen al wel meedoen, maar het niet oplossen zonder de hulp van hen. 

Deze route in Breda leidt je over bomvolle gezellige pleinen en door heerlijk rustige mysterieuze hofjes. Je zigzagt dwars door het fijne Valkenberg Park. Je komt langs fonteinen die erom vragen om er vooral wél middenin te gaan staan en verrassende winkeltjes zullen je proberen af te leiden van je missie. En mocht dat nog niet genoeg zijn, de route brengt je ook door bijzondere achterafstraatjes, langs heerlijke stadsbrouwerijen, het prachtige Kasteel en natuurlijk langs de monumentale Grote Kerk. 

Dompel je onder in het altijd gezellige Breda terwijl je ondertussen de clues beantwoordt en zo de moord op de steenrijke Baron Guus van Liever Rijk dan Aardig oplost. 

Deze route kan je online bestellen door op de roze knop te klikken, daar vind je ook allemaal spannende routes in andere steden in Nederland.
Of je koopt het boekje bij De Nieuwe Winkel, Tolbrugstraat 24, Breda.

Speurroutes Nederland

Mail direct

Mail direct naar Speurroutes Nederland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Chassé Theater

Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!

Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!

Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch

Spelen, varen, bowlen, lasergamen bij De Kleine Biesbosch in Lage Zwaluwe

Nationale KinderTheaterWeek bij De Nobelaer

Een herfstvakantie vol theater!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda

Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!