Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterspeelpark Splesj

Volop waterpret en speelplezier in dit grote waterspeelpark op Molecaten Park Bosbad Hoeven!

Naast de zwembaden is er van alles te beleven! Verschillende glijbanen, waterspeelplekken, fonteinen, duikplanken en een grote speeltuin zorgen voor eindeloos speelplezier!

Ook aan de allerkleinsten is gedacht! Zij kunnen zich vermaken in de peuterbaden, de watertuin, speeltuin en zandbakken!

Er zijn mooie ligweides aanwezig waar je heerlijk kunt relaxen en picknicken! Geen zin om zelf iets mee te nemen? Er zijn genoeg eetgelegenheden waar je iets lekkers kan halen!

Benieuwd naar wat Splesj allemaal te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Op zoek naar andere inspiratie voor een leuke dagje weg? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Waterspeelpark Splesj

Oude Antwerpsepostbaan 81B

4741 SG Hoeven

Openingstijden Dagelijks geopend eind april t/m begin september (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).
Prijs Vanaf 2 jaar €14 p.p. (kijk voor de exacte kosten op hun website). Als je je ticket online koopt, krijg je een korting.
Mail direct

Mail direct naar Waterspeelpark Splesj

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief