Spruit voor ouders & kids
Spruit is de ontbijt-lunchroom voor ouders & kinderen in het centrum van Breda! Er is o.a. een speelhoek!
Spruit is een ontbijt- lunchroom met lekkere verse producten. Iedereen is hier natuurlijk welkom.
Hier kunnen ouders rustig hun jonge kinderen meenemen en lekker iets komen eten of drinken. Er is een gezellige speelhoek waarin de kinderen een tijdje zoet kunnen zijn.
Vanwege de community van jonge ouders hoeven vrouwen zich nooit bezwaard te voelen om borstvoeding te geven. Daarnaast worden er events georganiseerd die jonge ouders in hun kracht zetten.
Je kan hier je babyshower vieren of een kinderfeestje. Elke woensdagochtend is hier een borstvoedingscafe, waar een lactatiekundige langskomt en moeders met elkaar kunnen kletsen.
Nieuwsgierig? Check dan snel de site voor meer info.
Spruit Breda
Van Coothplein 6
4811 NE Breda
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 9u - 17uToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!