Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Cake Room

Zo'n heerlijke plek is dit! Geniet samen met je kids van al het lekkers!

Bij The Cake Room kan je dagelijks kiezen uit meer dan 9 heerlijke smaken cupcakes. Je kunt ze direct meenemen naar huis in een leuke to go box, maar ook direct eten in de gezellige boetiek.

Vergeet niet de zoete lunchkaart te checken, met unieke, vers bereide treats zoals de Hou je Wafel of de American Nutella Pancakes..

Ook serveren ze heerlijke thee en koffie van Cafes Richard, bereid door een van onze getrainde bariste. 

Klik voor meer info via de roze button direct door naar hun website!

PS Op zoek naar een inspiratie voor een leuk feestje? Kijk dan verder in onze Kinderfeestjes-categorie!

The Cake Room

Veemarktstraat 69

4811 ZD Breda

Openingstijden Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar The Cake Room

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief