
The Ninja Warriors (5+)
Drie dappere tieners. Eén gevaarlijke missie. Een strijd tussen goed en kwaad! Te zien bij De Kring.
Kim, Finn en Max zijn geen gewone kinderen, ze zijn uitverkoren om de legendarische Ninja Warriors te worden! Maar hun avontuur is allesbehalve eenvoudig. Om de duivelse Drago te verslaan, moeten ze het machtige magische zwaard vinden.
Er is alleen één probleem… Dit zwaard wordt bewaakt door de mysterieuze poortwachters, de Chinese Leeuwen. Gelukkig krijgen onze jonge helden hulp van de wijze en onvoorspelbare kungfu-meester Sifu Xi. Terwijl hij hen traint in de eeuwenoude vechtkunst, leren ze dat kracht niet alleen in spierballen zit, maar ook in moed, vriendschap en slim denken. Snel, spannend en spectaculair!
‘The Ninja Warriors’ is een magisch en educatief avontuur vol adembenemende martial arts, humor en verrassende wendingen. Durf jij mee op deze reis? Kom en beleef het zelf. Een theaterervaring die je niet wilt missen!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 8 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
De Kring Roosendaal
Kerkstraat 1
4701 HT Roosendaal
Openingstijden
13:30 & 16:00 uurPrijs
Kinderen t/m 12 jaar gratis. Volwassenen € 26,50 euroToon op kaart
Meer inspiratie


Port Pavilion
Dé plek in Rotterdam om informatie en inspiratie te vinden om de haven in te gaan en écht te leren kennen
7x Nieuwe familiefilms bij Pathé
Van Gabby's Poppenhuis tot Dora's Meerminnenavontuur, Sinterklaas op het grote doek en meer!
Vakantie in het museum
Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!