Voorstelling: Nu is het nog rustig
Een absurde voorstelling over de strijd om gehoord te worden in een wereld vol ruis.
Hoe overleeft de mens en het theater in een wereld die om ons heen raast? Steeds als er iets van belang lijkt te zijn, is er tegelijkertijd ook iets anders aan de hand. Hoe zien we nog het verschil tussen een groot menselijk probleem en een kleinigheidje, als beide met even grote urgentie op ons afstormen?
Aandacht en afleiding vechten om het publiek in een stortvloed aan grote en kleine gebeurtenissen. Het een wordt overstemd door het ander. Er wordt gebotst, gekotst, gevallen, gelachen, gescheten en gehuild. Niemand luistert nog, of hoort elkaar. Decorwisselingen komen te vroeg, gastoptredens van de plaatselijke balletschool te laat. Een voorstelling als een druk verkeersplein zonder regels. En boven, onder en achter dit gekrakeel? Iemand die iets belangrijks te melden heeft. Zal deze stem toch nog op tijd gehoord worden?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Foto: Sofie Knijff
Data:
- vrijdag 6 november 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Chassé Theater
Claudius Prinsenlaan 8
4811 DK Breda
Openingstijden
19:00 uurPrijs
€ 17,00–€ 24,00Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!