Online Mamacafe
Relaxed blijven - hoe dan?
Elke maand organiseren enthousiaste moeders het Mama Café Teteringen. Zij komen elke vierde woensdag (soms afwijkende data ivm vakanties) van 10u tot 12u samen in Dorpshuis ’t Web in Teteringen. Het Mama Café Teteringen is een ontmoetingsplek voor ouders/ verzorgers en kinderen van 0-6 jaar.
Ze wisselen tips uit, informeren elkaar over leuke en handige plekken in Breda en ze praten over dingen die voor hen belangrijk zijn.
De toegang is gratis! Naast spelen en kletsen organiseren zij ook elke maand een activiteit. De activiteit wordt verzorgd door een lokaal initiatief uit Teteringen/ Breda.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Vrijwillig & Co
Lelystraat 4
4827 KG Breda
Openingstijden
10:00 - 12:00 op vierde woensdag van de maand.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?