Zwembad de Schelp
Lekker recreatief zwemmen bij zwembad de Schelp in Bergen op Zoom
Het wedstrijdbad van de Schelp is dagelijks open om banen te zwemmen. In de vroege ochtend voor het werk of school maar ook tijdens de lunch (ook banen zwemmen in het instructiebad!) of na het avondeten is het wedstrijdbad gereserveerd voor de recreatieve zwemmers!
Het recreatiebad is in strandsferen opgetrokken. Diverse waterattracties maken een bezoek tot een waar avontuur. In het peuterbadje vind je allerlei recreatieve elementen gericht op de jongste bezoekertjes.
Even klaar met zwemmen? Bij de horeca haal je een snack of gezond broodje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tusesn de clubjes voor kids!
Zwembad de Schelp
De Boulevard Noord 45
4617 HD Bergen op Zoom
Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).