De Warande
Leef je uit in een groot binnenzwembad én buitenzwembad met glijbaan!
Zwembad recreatieoord De Warande biedt een groot binnenzwembad én een groot buitenzwembad met glijbaan in Oosterhout (Noord-Brabant). Er is een verwarmd binnenzwembad, een buitenzwembad, diverse speeltoestellen, een waterglijbaan en een mooi grasveld om lekker te spelen of relaxen.
Daarnaast worden er ook diverse activiteiten aangeboden zoals een kinderdisco! Op deze toffe plek vind je een rolstoelvriendelijke “beleeftuin” en een hippocampe rolstoel zodat ook rolstoelafhankelijke kinderen in het buitenzwembad kunnen zwemmen.
Ook zijn de medewerkers van het Sportbedrijf getraind om zich beter te verplaatsen in de beleving van mensen met een beperking en hun behoeften.
Deze plek is getest door de Speeltuinbende.
Wil je meer informatie? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Recreatieoord de Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA Oosterhout
Toon op kaart
Meer inspiratie
Toegankelijke events in november
In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Rijksmuseum
Het Rijksmuseum biedt toegankelijke rondleidingen, prikkelarme openstellingen en videotour in gebarentaal
Frame schaatsen
Bij schaatsbaan De Scheg kunnen kinderen nu ook frame schaatsen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.