Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Sonsbeeck

Kom naar dit zwembad voor recreatief zwemmen, zwemles of een kinderfeestje!

Bij Zwembad Sonsbeeck kun je al vanaf baby terecht voor zwemlessen en zo uiteindelijk doorstromen naar het ABC-diploma. Hierbij een overzicht van de mogelijkheden:

Baby-, Dreumes- en Peuterzwemmen: Samen ga je met je kleine lekker spelen in het water. Kinderen raken op speelse manier vertrouwd met het water.

Peuter/Kleuter Zwem ABC: Deze lessen zijn een goede voorbereiding voor het echte diplomazwemmen. Kids worden watervrij gemaakt en krijgen al een idee wat zwemles inhoudt. Vanuit hier kunnen ze zo doorstromen naar de reguliere lessen.

ABC-diploma: Samen met Zed de haai en Sop de zeester ga je aan de slag met zwemmen. Ieder kind krijgt een paspoort waarin de avonturen met deze figuren beschreven staan. Daarnaast krijgt ieder kind een schatkist welke gevuld wordt naarmate de kind verder vordert met zwemmen.

Naast reguliere zwemlessen, kun je hier ook turbocursussen, vakantiecursussen of privélessen volgen.

Het zwembad bestaat uit een 25 meter bad, crazy river, baby-peuterbad en 2 grote glijbanen. Naast de zwemlessen dus ook een leuke plek voor eropuit of voor een kinderfeestje!

Je kan voor een kinderfeestje kiezen om vrij te zwemmen met elkaar en daarna te genieten van frietjes met een snack. Of naar de zwemdisco te komen. De disco is toegankelijk voor kinderen t/m 15 jaar. In onze Uitagenda kun je de data van de zwemdisco’s vinden.

Wil je meer weten over alle mogelijkheden bij Zwembad Sonsbeeck? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Deze staat vol leuke activiteiten voor kids!

Zwembad Sonsbeeck

Pieter-Christiaanstraat 2

4811 PS Breda

Openingstijden Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).
Prijs Recreatief zwemmen: €5,15 losse kaart; Kinderfeestje: €11,75 p.p.; Zwemdisco normaal: €7,9 p.p.; Zwemdisco feestje: €15,3 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Sonsbeeck

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Breda

Stedelijk Museum Breda

Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!

BRIK Kinderfestival Breda

Beleef het BRIK-kinderfestival van 21 t/m 28 juni in Breda.

FunZone Breda

Bij FunZone Breda speel en spring je erop los! Kom je ook?

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

De tofste strandjes in en om Breda

Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief