
De Bossche Suikeroom
Een ongekend, gezellig en ouderwets snoepwinkeltje in een mooi pandje van Den Bosch!
Zin in oudhollandse snoepjes zoals anijsbrokken, stroopsoldaatjes of naar een leuk cadeautje zoals oudhollandse speelgoed dan is De Bossche Suikeroom het juiste adres!
Een gezellig klein snoepwinkeltje in de Bossche binnenstad waar je even naar binnen moet lopen om de sfeer van vroeger te proeven.
De Bossche Suikeroom
Tweede Korenstraatje 18
5211 ES 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Dinsdag - Zaterdag: 10.00 - 17.00 uurDonderdag: 11.00 - 21.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.