Fijne lunch plek met kids!
Anne&Max de huiskamer van Den Bosch! Neem je kids mee en geniet van een brunch, lunch of High Tea!
Anne&Max is in hartje Den bosch te vinden in een supermooi pand boven de Oude Binnendieze met uitzicht over natuurgebied de Bossche Broek. Top Locatie!
Als je binnen wandelt, krijg je dat gezellige huiskamergevoel en komt de heerlijke verse koffie geur je tegemoet. Fijne plek voor een gezond ontbijt, gezellig lunch of een borrel met vriendinnen.
Voor de kids zijn er kleurplaten en een speelhoek. En tijdens schoolvakantie worden er vaak kinderwokshops georganiseerd.
Aanrader: De High Tea!
Klik op de roze button voor meer info!
Anne & Max Den Bosch
Oude Dieze 25
5211 KT 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinder- en familievoorstellingen in Uden
Op zoek naar een leuk theateruitje met je kind? Bij Markant Theater Maashorst in Uden staan in 2026 weer superveel toffe voorstellingen op het programma. Van vrolijke peutershows tot spannende avonturen en grote familiemusicals: er is echt voor iedere leeftijd iets leuks te vinden. Wij hebben de leukste voorstellingen alvast voor je op een rijtje gezet. Scroll snel door en ontdek welke het beste bij jouw kind past!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.