Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Babar en het ontstaan (6+)

Olifantje Babar komt tot leven met livemuziek, tekeningen en film.

Het olifantje Babar is een van de bekendste kinderboekenpersonages ooit. De van oorsprong Franse boekenserie van Jean de Brunhoff veroverde vanaf 1931 kinderhartjes over heel de wereld. Bekende kinderboekenschrijver Mylo Freeman schreef speciaal voor dit concert een nieuw begin bij het verhaal van Babar.

Aan de hand van het prachtige klassieke stuk La création du monde gaat Ensemble SeaSession terug naar de vroegste dagen van de aarde, toen de mensen ontstonden en vol verwondering keken naar alle bijzondere dieren. Zoals het olifantje Babar, dat in de grote stad terecht komt en van een lieve oude mevrouw alles leert over hoe mensen leven – en er bijna eentje wordt.

Doe voorafgaand aan de voorstelling mee aan de gratis workshop Afrikaanse dierenmaskers maken!

Klik op de roze button en verzeker je zelf van een goeie plek!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Verkadefabriek

Boschdijkstraat 45

5211 VD 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Verkadefabriek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie bij GeoFort

Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!

Kasteel Ammersoyen met kinderen: ridders, jonkvrouwen & workshops!

Kasteel Ammersoyen is tijdens de meivakantie geopend! Kom genieten van het sfeervolle kasteel!

Tof Vakantieprogramma!

Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief