Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blikvangers (1 t/m 5 jaar)

Een mix van beweging, dans en muziek, haakt aan bij de levensfase waarin de kinderen zich bevinden....

In het begin was de wereld onbevangen. Het leven was zó ongerept, dat nieuwsgierigheid geen last had van angst of boosheid. Als de open blik van degene die de wereld bekeek, zo ongerept was het. 

De klank van water, de stroom van beweging, de natuur was woordeloos. Ontdekken was een peulenschil. Elke aanraking was het begin van een avontuur. 

Twee dansers en een muzikant gaan terug naar dat begin met ongebruikelijke instrumenten en ongebruikelijke ontmoetingen, die vanzelfsprekend worden omdat ze er nu eenmaal zijn. 

Brabant Cultureel:
“In de bijna drie kwartier die de voorstelling duurt, zitten de kinderen, zelfs de allerkleinsten bij hun ouders op schoot, geboeid te kijken naar wat zich voor hun ogen afspeelt. Ze vervelen zich geen moment en dat is een compliment, want kinderen beginnen zich onmiddellijk te roeren als het gebodene hen niet bekoort. (…) Het spel, een mix van beweging, dans en muziek, haakt aan bij de levensfase waarin de kinderen zich bevinden. Ze zijn permanent op ontdekkingsreis, alles is nieuw voor hen. De dansers verbeelden met veel inlevingsvermogen die nieuwsgierigheid, die verwonderde blik waarmee kleine kinderen naar de wereld om hen heen kijken.”

Datum: Vr 03 januari 2025 – 10:30 uur – Kerstvakantie

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater aan de Parade

Parade 23

5211 KL 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Theater aan de Parade

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het Poppenhuis van Emma in Vught

Op Halloween opent in Vught Het Poppenhuis van Emma: vier donkere kamers, oude poppen... stap naar binnen

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Een ontroerende en vrolijke voorstelling over afscheid, herinnering en het leven zelf.

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

10x Creepy Halloween uitjes met kinderen

IEEEEeeeeee… houden jullie ook zo van een beetje griezelen? Halloween valt in 2026 op zaterdag 31 oktober en in Den Bosch en omgeving is er zóveel leuks te doen met kinderen! Van Trick or Treat en spannende spooktochten tot een Halloween Disco, creatieve activiteiten en griezelroutes voor echte durfals. Wij verzamelden de leukste Halloween uitjes met kinderen in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Helvoirt, Hintham, Oss, Berghem en Boxtel. Griezel je mee?

Halloween films voor kinderen: griezelige kijktips voor 2026

Gordijnen dicht, popcorn erbij en lekker samen griezelen: dit zijn leuke Halloween films en series voor kinderen op Netflix, Disney+ en Videoland

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!