Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Van maandag t/m vrijdag is er elke ochtend onze fantastische baby-peuterinstuif van 9.00 – 10.30 uur (entree tot uiterlijk 9.30 uur). Voor de baby- peuterinstuif is geen aanmelding nodig, ouders met kinderen t/m 4 jaar zijn van harte welkom!
De instuif is voor onze kleinste bezoekers (0 t/m 4 jaar) een feest! Op dinsdag, donderdag en vrijdag gaan jullie in het prachtige Berenbad samen leuke spelletjes doen en liedjes zingen onder begeleiding van Karen.
Spelenderwijs gaan de kinderen (vrijblijvend) op ontdekking in het water. Op maandag en woensdag begeleiden Quinty en Colinda de kinderen in het instructiebad, waarbij iets meer nadruk ligt op het watervrij maken van de kinderen en het voortbewegen in het water.
Natuurlijk is het op maandag en woensdag ook mogelijk om zonder begeleiding in het Berenbad te zwemmen.
Na de instuif mogen jullie fijn blijven spelen/zwemmen in het Berenbad, op maandag t/m donderdag nog tot 17.00 uur geopend en op vrijdag tot 15.00 uur.
Informatie tarieven
Het is ook mogelijk om met een extra ouder of kindje (t/m 4 jaar) de instuif te bezoeken, daarvoor geldt het recreatieve tarief.
In de schoolvakanties en op feestdagen is er geen baby- peuterinstuif, deze informatie is ook altijd terug te vinden in onze agenda.
Graag tot ziens bij de baby- peuterinstuif!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
3FM Serious Request – het Glazen Huis in Den Bosch
Samen in beweging voor Spieren voor Spieren
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste kerststallen en kribbetjesroutes in en om Den Bosch!
Wij vinden het altijd zo'n leuk uitje, een bezoekje aan de kerststal! Helemaal tijdens de kerstvakantie! Ook zijn er leuke routes en speurtochten te doen langs allerlei verschillende kerstallen. Ontdek hier onze favourite!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.