Natuurpoort Heeswijk
De natuur in met de kids, door het zand, de bossen en de heide!
Kasteel Heeswijk ligt er al zo’n 1000 jaar! Vanaf het kasteel zijn mooie wandelingen te maken door de bossen, de lanen en velden van het landgoed. In de kasteelgracht wonen de kasteelkarpers en de zwarte zwanen. Ook het ijsvogeltje komt er ook graag, kun je hem spotten?
Natuurlijk kun je Kasteel Heeswijk van binnen en buiten bewonderen, beklim de uitkijktoren, breng een bezoek aan De Meierijsche Museumboerderij en iets verder op ligt de Kilsdonkse Molen.
Bij Zorgboerderij Looz Corswarem Hoeve plof je neer op het terras verstopt tussen het groen voor een heerlijk stukje appeltaart. Maar op het Terras bij De Barones, in het Koetshuis van Kasteel Heeswijk, is het ook heerlijk vertoeven!
Klik op de roze button voor meer info!
Brabantse Natuurpoorten
Oisterwijksedreef 4
5076 NA Haaren
Toon op kaart
Meer inspiratie
Bossche Bollen Belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photoboothBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.