
Horeca De Boshut
In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.
Verscholen in de bossen, midden in natuurgebied de Maashorst. Hier is het genieten geblazen! Wandelen of fietsen door uitgestrekte bossen en heidevelden.
Genieten van een lekker hapje en drankje in het zonnetje op het terras of bij kouder weer bij de openhaard binnen in De Boshut.
Voor ontbijt, lunch of borrel haal je je hartje op. Ontspan en geniet midden in de Maashorst.
Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al inspiratie in je mailbox? Schrijf je hier in!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!