Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

George en Ursula Levy worden vlak voor de Tweede Wereldoorlog door hun moeder naar Nederland gestuurd. In de hoop dat ze daar veilig zijn. Met niet meer dan een koffer en elkaar. Maar ook in Nederland zijn ze niet veilig. Ze wonen op allerlei plekken om maar niet gepakt te worden. Toch gebeurt dat. En zo komen George en Ursula terecht in Kamp Vught.

Herdenken is nadenken

De gebeurtenissen die in Kamp Vught hebben plaatsgevonden, liggen steeds verder achter ons. Maar de verhalen van de mensen die er gevangen zaten, zijn nog steeds relevant.  Een bezoek aan Nationaal Monument Kamp Vught is een ervaring die je niet gauw zult vergeten. Je wordt geraakt, geïnspireerd en aan het denken gezet. Want de verhalen, die blijven.

Achter prikkeldraad

In de audiotour junior ‘Achter prikkeldraad’, komt onder andere het verhaal van Georg en Ursula aan bod.  Deze audiotour, speciaal ontwikkeld voor kinderen van 10 – 12 jaar, belicht de geschiedenis van Kamp Vught vanuit het perspectief van kinderen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Bij deze audiotour junior hoort een ‘fotoalbum’ met vragen en opdrachten. Beide zijn inbegrepen bij de entreeprijs.

Voor de actuele openingstijden en het reserveren van tickets, klik op de roze button!

Nationaal Monument Kamp Vught

Lunettenlaan 600

5263 NT Vught

Mail direct

Mail direct naar Nationaal Monument Kamp Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Vlindertuin Philodila

Breng een bezoek aan Vlindertuin Philodila en ontdek de mooiste vlinders!

Zelf de klokken luiden in de Sint-Jan? Dat kan!

Ontdek Den Bosch vanaf het water tijdens een rondvaart over de Binnendieze én beklim de Sint-Janstoren!

Speeltuin ’t Kwekkeltje

In deze leuke speeltuin in Rosmalen vind je een klauterparcours, kleuterroute met muziek en glijbaan

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving

🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes

Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!

🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!