Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluktuin Fleurabeille!

Zo tof of lekker met de kids de pluktuin in te duiken en de mooiste boeketen samen te plukken!

De Ertveldpolder is gelegen in de gemeente ’s-Hertogenbosch ten noord-westen van Orthen en maakt onderdeel uit van het gebied de Diezemonding.

Een nieuw ontwikkelde ecologische verbindszone van het rivierengebied de Dommel en Aa. De Henriëttewaard, Crèvecoeur en de Maasuiterwaarden.

Hier aan de Fransche Wielen, is de Bossche bloemen pluktuin!

De tuin is gevuld met prachtige bloemen in vele verschillende maten, vormen en kleuren. Zowel jong als oud worden vrolijk van de heerlijke geur van bloemen en een waaier aan kleuren bloemen.

Er is de gelegenheid om zelf je eigen droomboeket samen te stellen maar natuurlijk geeft Karien ook graag advies! Je slaagt ongetwijfeld én het is ook nog eens ontzettend leuk om te doen!

Ze starten met de tweejarigen zoals duizendschonen en Marietteklokjes . In de maand juni zijn er ook al wat vaste planten die geplukt kunnen worden om uw boeket compleet te maken. Kom naar de “Bosschepluktuin”!

Leuk uitje met kinderen! Voor meer info, Klik op de roze button!

Pluktuin Fleurabeille

Engelsedijk

's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Pluktuin Fleurabeille

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Start kaartverkoop!

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

Spetteren in de Zuiderplas

Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch

Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief