Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dagkamp bij SimonSPORT!

In de schoolvakantie zijn er weer onwijs leuke en sportieve (dag)kampen bij SimonSPORT in Vught!

Op sportkamp tijdens de Schoolvakantie!

Speciaal voor de kinderen die liever niet blijven overnachten op een kamp heeft SimonSPORT Dagkampen!

Tijdens het dagkamp bij SimonSPORT staan de sporten: Tennis, Voetbal, Paddel en Hockey centraal. Doormiddel van allerlei creatieve spelvormen en toffe activiteiten zijn de kids de hele dag lekker sportief bezig! Met als doel: superveel plezier hebben én het verhogen van het sportniveau!

Daarna kun je je lekker uitleven tijdens het creatieve uurtje. Lekker knutselen, tekenen of iets anders creatiefs! En aan het einde van de dag weer lekker naar huis. 

Tijdens onze sportkampen heeft SimonSport nu iets gloednieuws: De X-Wall. Met de X-Wall kunnen de kids ontzettend veel leuke, leerzame en interactieve games doen, gaaf!

Praktisch
Het sportkamp is voor kinderen in de leeftijd van 8 t/m 17 jaar. 

Sta jij te stuiteren en heb je zin in een sportief, leuk en enthousiast sportkamp? Klik dan op de roze button voor de complete informatie en meld je aan!

Klik op de roze button en zorg dat je erbij bent!

SimonSPORT

Kraaiengatweg 3

5262 LK Vught

Mail direct

Mail direct naar SimonSPORT

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Meer inspiratie

Natuurspeeltuin Gestel

Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!

Beklim de Sint-Janstoren!

Warm de beenspieren alvast even op, want het is een flinke klim naar de top van de Sint-Janstoren!

Bosch Parade 2026

Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!
Nieuw

Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief