
Dagkamp bij SimonSPORT!
In de schoolvakantie zijn er weer onwijs leuke en sportieve (dag)kampen bij SimonSPORT in Vught!
Op sportkamp tijdens de Schoolvakantie!
Speciaal voor de kinderen die liever niet blijven overnachten op een kamp heeft SimonSPORT Dagkampen!
Tijdens het dagkamp bij SimonSPORT staan de sporten: Tennis, Voetbal, Paddel en Hockey centraal. Doormiddel van allerlei creatieve spelvormen en toffe activiteiten zijn de kids de hele dag lekker sportief bezig! Met als doel: superveel plezier hebben én het verhogen van het sportniveau!
Daarna kun je je lekker uitleven tijdens het creatieve uurtje. Lekker knutselen, tekenen of iets anders creatiefs! En aan het einde van de dag weer lekker naar huis.
Tijdens onze sportkampen heeft SimonSport nu iets gloednieuws: De X-Wall. Met de X-Wall kunnen de kids ontzettend veel leuke, leerzame en interactieve games doen, gaaf!
Praktisch
Het sportkamp is voor kinderen in de leeftijd van 8 t/m 17 jaar.
Sta jij te stuiteren en heb je zin in een sportief, leuk en enthousiast sportkamp? Klik dan op de roze button voor de complete informatie en meld je aan!
Klik op de roze button en zorg dat je erbij bent!
Meer inspiratie


Vakantie vol Minecraft
Op GeoFort is het Minecraften geblazen! Check de Minecraft Kermis, speurtocht en workshops.
Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Den Bosch en geniet van superleuke films
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.