
Sportief en spannend!
Kom klimmen bij Bossche Boulders!
Kom lekker boulderen bij Bossche Boulders! Er is een leuke, ongedwongen, gezellige en toegankelijke sfeer in de hal gecreëerd. Iedereen is hier welkom, of je nu beginner, gevorderd of expert bent. Reserveren is niet nodig, behalve voor grote groepen!
Als je gaat boulderen klim je korte routes (de boulders). Je klimt boven een dikke valmat, op een wand van ongeveer 4 meter hoog. Een cursus volgen is niet nodig: na een korte uitleg kun je meteen beginnen. Je klimt op klimschoentjes, deze kun je kopen en/of huren, of op binnensportschoenen.
Boulderen heeft veel uitdagende aspecten (kracht, techniek, balans, durf, puzzelen). Maar laat je hierdoor niet afschrikken: het instapniveau houden we bewust laag. Boulderen is een vorm van fitness, maar dan creatief, uitdagend én sociaal. Kortom, een leuke en orginele manier om samen met je kind bezig te zijn!
Dagen en tijden:
Woensdag tussen 13:00u en 19:00u
Vrijdagmiddag tussen 13:00u en 16:30u
Zaterdag vanaf 10:00u of vanaf 16:00u
Minimumleeftijd is 7 jaar, minimumaantal deelnemers 6.
Verder nog belangrijk:
kleding/schoeisel: gewone sportkleding, schone sportschoenen of huurschoenen (€ 3,50 per paar met eigen sokken) – in ieder geval geen blote voeten of slippers/sandalen
Meer info? Klik op de roze button!
Bossche Boulders
Jagersheuvelstraat 32
5222 BJ Den Bosch
Toon op kaart
Meer inspiratie


Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Den Bosch en geniet van superleuke films
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!
De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.