De prinses die nooit lachte
Kindertheater Pietepaf in Den Bosch presenteert een gave voorstelling: De prinses die nooit lachte (4+)!
Ook Kindertheater Pietepaf kan weer los met leuke voorstellingen!
Kindertheater Pietepaf is een kindertheater voor én met kinderen. Theater voor de allerjongsten onder ons is er wel, maar je moet het wel zoeken. Dit terwijl het zo belangrijk is om kinderen op jonge leeftijd al te introduceren met spel, fantasie, verbeelding, kortom, met theater.
Op jonge leeftijd zijn kinderen bezig met het ‘doen alsof’. Ze spelen de brandweer, de prinses, de prins, de dokter, de dief en de politie, de vader, de moeder of het huilende kind. Kinderen hebben een groot vermogen om zich te kunnen verbeelden.
Voor Pepita is de verwondering en verbazing op de gezichten van kleine kinderen, bij het zien en spelen van theater, goud waard. Je verrijkt de blik en je verrijkt het vermogen van een kind om te fantaseren.
In het weekend (elke zaterdag en zondag) zijn er voorstellingen voor kinderen van de leeftijd 2+ of 4+ gespeeld door acteurs.
4 september t/m 24 oktober
Elke zaterdag en zondag om 11:00 en 13:00
Maar beperkt aantal plekken voor ouderen, dus reserveer snel uw plekje!
Klik op de roze button en reserveer je kaartjes!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kindertheater Pietepaf
Stoofstraat 24
5211 ER 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!
Diarree is mijn Lievelingskleur 8+
Een kak-voorstelling met een grote boodschap!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!