
Kinderyoga Maaspoort
Ontspannen en plezier beleven bij kinderyoga Aandacht & Kracht in Den Bosch!
Yoga is goed voor het zelfvertrouwen en de ontwikkeling van de grove en fijne motoriek.
Er ontstaat meer rust in het hoofd, de weerbaarheid wordt vergroot en het versterkt het positief zelfbeeld, waardoor je je krachtiger en meer in balans voelt.
De yogahoudingen worden afgewisseld met meditatie, ademhalings- en ontspanningsoefeningen, (onderlinge) massage, zintuigoefeningen, muziek, heartfulness, mindfulness, visualisaties en creatieve werkvormen, zoals bijvoorbeeld spel, tekenen, verhaal en dans.
Kinderyoga is vooral heel leuk en niet prestatiegericht. Simone zorgt voor een fijne, veilige sfeer waarin ieder kind gezien wordt. Kinderen mogen zichzelf zijn, hun eigen krachten ontdekken en hun hart volgen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!
De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!