
Hollands plezier!
Zo leuk! Het Maïsdoolhof in Udenhout is weer geopend! En dit jaar in het thema "Ik hou van Holland"!
Ga op zoek naar oer-Hollandse foto’s, speel de “Ik hou van Holland quiz” en beantwoord bij het extra spel vragen over Noord-Brabant.
Beklim de nieuwe uitkijktoren en werp een blik over het doolhof. Het doolhof is dit jaar gemaaid in de vorm van een molen, leuk! Na afloop kun je springen op het springkussen en is er voor alle dolers een welverdiend zakje popcorn.
Wat een leuk uitje tijdens de zomervakantie!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Meer inspiratie


Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
Bewaarspecial: Toffe Kinderfeestjes & Clubjes
Had je deze zomer of heb je binnenkort een jarige? Dan hoort daar natuurlijk een leuk kinderfeestje bij. Hieronder delen we een paar hele leuke. Ook als je dit schooljaar wilt starten met een nieuw clubje of proefles voor je kind(eren): lees dan vooral verder!