Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerengolf!

Speel in de meivakantie een potje boerengolf bij Boerengolf in Hedel of ga kanovaren! Gezellig!

Boerengolf
De boerengolfbaan bestaat uit tien holes verdeeld over 30 ha weiland. Je begint op de boerderij aan de Achterdijk 57. Bij het boerengolf terrein is voldoende parkeergelegenheid. Het terrein is eveneens goed bereikbaar met de fiets. Geniet na het potje boerengolf van een ijsje van de ijsboerderij.

Kanovaren
In samenwerking met Ijsboerderij De Schoonheuvel kun je genieten van een natuurrijke tocht van 7 km door de ongerepte natuur met een 3-persoonse Canadese kano! Halverwege kun je bij de picknick plaats genieten van “een knapzakje” wat je hebt meegekregen. Je bent ongeveer 3 uur onderweg.

Zin in een actief uitje? 

Klik op de roze button en bekijk de mogelijkheden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Boerengolf Van Zeelst

Achterdijk 57

5321 JB Hedel

Mail direct

Mail direct naar Boerengolf Van Zeelst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Djumbala! 2+ Samen muziek maken

Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!