Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lentespeeldagen in Vught 2025!

Kom tijdens de meivakantie naar de superleuke Kinderspeeldagen van Jeugdwerk Rozenoord in Vught!

Tijdens de meivakantie van zaterdag 19 tot en met dinsdag 22 april 2025 vinden de Lentespeeldagen van Jeugdwerk Rozenoord in Vught plaats!

De Kinderspeeldagen is een halfjaarlijks terugkerend kamp voor alle basisschoolkinderen uit Vught! Een kamp georganiseerd door vrijwilligers.

De kinderen kunnen spelen, superleuke tochten lopen, knutselen en nog veel meer. De activiteiten worden via een toneelspel en een verhaal voorzien van een rode draad. Hoe leuk!

Doe mee en bezorg je kind(eren) een topvakantie! Klik snel op de roze button voor meer informatie.

Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

Brabantlaan 1

5262 EP Vught

Mail direct

Mail direct naar Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Outdoor Kids Camp

Tijd voor avontuur tijdens het ouder-kind Outdoor Kids Camp bij Camping Namasté in Berlicum

Sportkamp bij SimonSPORT!

Beleef een actief en onvergetelijk vakantiekamp bij SimonSPORT mét en zonder overnachting!

Musical4daagse in Den Bosch! (6+)

AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie
Bekijk

Zeilcursus

Wil je leren zeilen? Dan is de zeilcursus van Bij Ceulemans een aanrader!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief