Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Specerijenclub

Aan de slag met een specerij en kruiden bij De Specerijenclub bij De Kruidwis in Den Bosch!

Ontdek wat je met specerijen kan maken bij De Specerijenclub bij De Kruidwis in Den Bosch!  

De Kruidwis in Den Bosch is een kruidencentrum van Jolanda van der Ben, kruidentherapeute. Ze geeft in haar kruidenpraktijk natuurgeneeskundige adviezen en houdt er ook leuke kinder-kookworkshops, waarbij je van alles te weten komt over kruiden en specerijen. Super leuk! 

Voor kids vanaf 9 jaar is er De Specerijenclub. Samen met leeftijdsgenoten ga je aan de slag met een bepaald soort specerij of tuinkruid. Van iedere specerij krijg je aan het eind van de middag een doosje mee naar huis, zodat je daar ook aan de slag kunt. Je krijgt ook alle recepten en informatie mee op papier, om een leuke eigen receptenmap te sparen! 

Praktisch
Duur: 2 uur
Dag: 1x per maand op woensdagmiddag 
Aantal kids: maximaal 8 
Leeftijd: vanaf 9 jaar 

Ben jij de nieuwe Specerijenprins(es)? Meld je gelijk aan door op de roze button te klikken. 

TIP: ben je tussen de 6 – 10 jaar? Dan is de Kinder-Kruiden-Kookfestijn écht iets voor jou! 

De Kruidwis

Gageldonk 19

5235 CR 's-Hertogenbosch

Openingstijden 14.00 - 16.00 uur 
Prijs €12,50 per les (minimaal 3 afnemen)
Mail direct

Mail direct naar De Kruidwis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Monkey Moves & Freerun073 – Multisport en Freerunlessen

Laat je kinderen klimmen, klauteren en rennen tijdens multisport- en freerunlessen in Den Bosch!

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Kabouterhockey!

Kabouterhockey bij MHC Rosmalen en HC MOP (Vught): Plezier voor de kleintjes!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief