Dickensfestijn Drunen!
Beleef de 19e eeuwse Engelse stad van de schrijver Charles Dickens in het centrum van Drunen!
Kom naar Drunen op zaterdag 19 en zondag 20 december 2026 en maak deel uit van de verhalen van de schrijver Charles Dickens tijdens het Dickensfestijn Drunen. en maak deel uit van de verhalen van de schrijver Charles Dickens tijdens het Dickensfestijn Drunen.
Begeef je tussen de markante en bijzondere inwoners van een oude 19e eeuwse Engelse stad in kerstsfeer.
GRATIS TOEGANG
Het centrum van Drunen verandert op zaterdag 20 en zondag 21 december 2025 weer in een levend negentiende eeuws tafereel. De Engelse stad van Charles Dickens herleeft in volle glorie. Vele personages uit de beroemde boeken van deze Engelse schrijver komen tot leven: van Scrooge tot Oliver Twist, van Mr. Pickwick tot David Copperfield, van weeskinderen tot dronkaards, van dienstmeisjes tot deftige lieden. Supergaaf!
Dickens By Night
Dickensfestijn Drunen viert 21-jarig jubileum met de feestelijke terugkeer van Dickens By Night op zaterdag 20 december 2025 van 17.00 uur tot 22.00 uur.
Terug naar de sfeer van een kerstmarkt in de tijd van Charles Dickens.
Wil jij weten wat het programma van deze dag is? Klik op de roze button!
Data:
- zaterdag 19 december 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 20 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Dickens Festijn Drunen
Raadhuisplein 10
5151 HP Drunen
Prijs
GRATISToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bourgondisch ’s-Hertogenbosch met kids
Lekker eten, muziek én een speciale middag voor kleine Bourgondiërs!
LEGOweekend bij De Elzenhoek in Oss
Dol op LEGO? Zet dan zaterdag 19 en zondag 20 september alvast in de agenda!
Festival Bockesprongen in Boxtel: gratis theater, muziek en creativiteit
Een lila gorilla, een geheimzinnige verkleedkist, acrobatiek én zelf een muziekinstrument knutselen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes