Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyschool PANASJ

Hockeyschool voor kinderen van 3 t/m 10 jaar in Den Bosch!

Wil je iets leren met bal en stick? Hou je van snelheid? En ben je tussen de 3 en 10 jaar? Kom dan in actie en maak kennis met PANASJ hockey!

PANASJ is meer dan alleen hockey. In kleine groepjes en op swingende muziek worden de basisvaardigheden zeer goed aangeleerd. Ook nieuwe technieken en spectaculaire
passeerbewegingen komen aan bod. 

De trainingen worden op een speelse manier aangeboden, zodat de kinderen succes ervaren en vooral veel lol beleven. PANASJ is een goede vooropleiding voor en aanvullend op het hockeyveld. 

Kom jij in actie? Klik dan op de roze button voor meer informatie en meld je aan!

Panasj Den Bosch

Staccatostraat 7

5245 AD Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Panasj Den Bosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe spelletjes met water!

Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief